Henk Bos (1920-1989) Kunstschilder, woonde en werkte in Amsterdam, heeft geen 'naam' gemaakt maar wel mooie schilderijen. Staat beschreven bij het Rijks Kunsthistorisch Documentatiecentrum (RKD). Dit schilderij is via veiling afkomstig uit een particuliere collectie.
Goed
Het schilderij is in goede conditie, het spieraam ook maar is iets scheluw. Het schilderij is aan de achterzijde gesigneerd.