Henk de Looper - Tekening op Nepalees papier, Ingelijst - Verkocht

Henk de Looper - Tekening op Nepalees papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Henk de Looper - Tekening op Nepalees papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Henk de Looper - Tekening op Nepalees papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Henk de Looper - Tekening op Nepalees papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Henk de Looper - Tekening op Nepalees papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk de Looper (1931-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1987
Techniek Houtskool
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 92 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst 92 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
JC 362
Henk de Looper
"Compositie"
TekeningNepalees papier
1987
Maten werk: 92 x 64 cm. Ingelijst iets groter

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg.  Gratis ophalen mogelijk in Breda of Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Vlekjes op papier. Zie foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Henk de Looper (1931-1998)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  daanj
506 verkochte items
Alle items (0)
64 cm
92 cm
64 cm
92 cm