Henk Erkelens - Zonder titel

Henk Erkelens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Henk Erkelens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Henk Erkelens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Henk Erkelens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
  • Henk Erkelens (1937-2011)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi kunstwerk van Henk Erkelens. Fris en volijk abstract werk.  Sinds 2004 in ons kantoor waar het goed uitkomt en rust geeft.
Geen beschadigingen en onbeschadigde lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland