Pablo Picasso - Dame Del Sombrero
Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Werk is uitstekend. Lijst redelijk. Het passe partout vertoont vlekken en is verkleurd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België |
Objectlocatie | Essen, België |
Starttijd | 22-12-2021 om 22:11 |
Eindtijd | 27-12-2021 om 22:26 |