Henk Lassche - Bridge - Verkocht

Henk Lassche - Bridge kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Beersum

1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Henk Lassche (1948)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 79 cm (h x b)
Lijst77 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Henk Lassche in geel- en blauwtinten.

Henk Lassche (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Beersum

1 verkochte items
87 cm
77 cm
79 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 517,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 12:25
Eindtijd:24-05-2022 om 21:07
Biedingen (7)
Henny22
24 mei / 21:01
€ 450
Sophia2013
24 mei / 20:20
€ 430
Henny22
20 mei / 21:51
€ 410
Ruud28
20 mei / 21:51
€ 400
Ruud28
20 mei / 21:51
€ 390
Henny22
20 mei / 21:51
€ 370
Ruud28
16 mei / 22:19
€ 350