Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene , Litho
Simon de Heer - Boerin met melkbus op erf - Ets
Franco Gentilini - Luisa en Hippolito in de tram - Lithografie -oplage 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Henk Makkreel: een 'kleine' grote meester
Fraai impressionistisch gelijst bosgezicht in de herfst. Henk Makkreel werd geboren aan de Coolsingel in Rotterdam in 1898. Een groot deel van zijn werkzame leven als kunstenaar bracht hij door in Vaassen aan de oostelijke Veluwerand.
Formaat doek: 60 x 50 cm Incl. lijst: 70 x 60 cm Techniek: oliverf op doek Gesigneerd: rechtsonder Jaartal: circa 1970 Conditie: goed, strak op spieraam
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 28-11-2017 om 19:12 |
Eindtijd | 5-12-2017 om 19:17 |