Henk Poeder - Boomklever - Verkocht

Henk Poeder - Boomklever kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Boomklever kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Boomklever kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Boomklever kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Boomklever kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Boomklever kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Hardboard
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi schilderijtje van een boomklever  gesigneerd rechts onder h poeder zie ook foto van schilderijtje aan de achter zijde  info over h poeder ook te vinden rijks kunst en documentaties in Denhaag
Door h poeder gemaakt zie ook rkd in Denhaag voor info
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  hpoeder
291 verkochte items
Alle items (4)
23 cm
18 cm
15 cm
10 cm