Henk Poeder - Dassen - Verkocht

Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
Lijst17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werkje van h poeder dassen in  de sneeuw

Door h poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
22 cm
17 cm
18 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-12-2020 om 10:55
Eindtijd:01-01-2020 om 22:28
HelgavdV
29 dec. / 20:05
€ 50