Henk Poeder - Eier schaaltje - Verkocht

Henk Poeder - Eier schaaltje kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Eier schaaltje kopen? Bied vanaf 150!Henk Poeder - Eier schaaltje kopen? Bied vanaf 150!Henk Poeder - Eier schaaltje kopen? Bied vanaf 150!Henk Poeder - Eier schaaltje kopen? Bied vanaf 150!Henk Poeder - Eier schaaltje kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

203 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerBoard
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
Lijst31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf door h poeder ede realistisch stilleven eierschaaltje  ro gesigneerd h poeder

Door h poeder

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

203 verkochte items
36 cm
31 cm
25 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2020 om 21:18
Eindtijd:14-03-2020 om 22:35
Biedingen (2)
Juul68
14 mrt. / 22:22
€ 160
KunstBM
10 mrt. / 00:09
€ 150