Henk Poeder - Henk Poeder, olieverf op paneel, pimpelmees en muisje op sneeuwtak - Verkocht

Henk Poeder, olieverf op paneel, pimpelmees en muisje op sneeuwtak kopen? Bied vanaf 49!

Henk Poeder, olieverf op paneel, pimpelmees en muisje op sneeuwtak kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder, olieverf op paneel, pimpelmees en muisje op sneeuwtak kopen? Bied vanaf 49!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij

Zeer enig schilderijtje van een muisje en een pimpelmees die elkaar niet verwachtten. De pimpelmees kijkt verontwaardigd naar de muis, want dit is toch zijn tak?

Het schilderijtje is 17 cm bij 17 cm.

Doe een goed bod en dit enige schilderijtje is van u!