Henk Poeder - Henk Poeder: Olieverf op paneel poesje en muisje - Verkocht

Henk Poeder: Olieverf op paneel poesje en muisje kopen? Bied vanaf 65!

Henk Poeder: Olieverf op paneel poesje en muisje kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder: Olieverf op paneel poesje en muisje kopen? Bied vanaf 65!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij

Zeer leuk en enig schilderijtje van een poesje die bedachtzaam naar het muisje kijkt.

De afmetingen zijn 25 cm bij 30 cm.

Het schilderij is hand gesigneerd door Henk Poeder.

Dit leuke en enige schilderijtje kan van u zijn en is het zeker waard.