Henk Poeder - Henk Poeder, roodborstje op sneeuwtak, olieverf op paneel - Verkocht

Henk Poeder, roodborstje op sneeuwtak, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 49!

Henk Poeder, roodborstje op sneeuwtak, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder, roodborstje op sneeuwtak, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 49!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij

Zeer leuk en herkenbaar schilderij van een roodborstje in de sneeuw. Het mooie en nostalgische beeld in de voortuin tijdens de koude maanden.

Schilderij is geschilderd op paneel met olieverf.

Maten van het schilderij zijn 18cm bij 13cm.

Doe een goed bod en dit schilderijtje hangt bij u aan de muur!