| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
HENK POEDER.
Geweldig leuk en zeer kleurrijk schilderij van deze bekende schilder.
Het humorvolle schilderij zit in een brede zwarte lijst, waardoor de kleuren nog beter uitkomen.
Olieverf op paneel.
Emaille oliekan met muisjes.
ALS DE KAT VAN HUIS IS.....
Afmetingen zwarte houten lijst: 53 cm. bij 53 cm.
Afmetingen paneel (beeld): 38 cm. bij 38 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Verzendkosten 15,- euro. ( binnen Nederland ) naar Belgie: 34,- euro. (tarief post.nl)
Hoewel ik het werk voor verzending, via postnl, goed zal verpakken aanvaard ik geen enkele aansprakelijkheid voor schade door het vervoer, of de vervoerder, ontstaan.
| Transport | |
| Garantie | |