Henk Poeder - HENK POEDER.- Olieverf op Paneel.- ALS DE KAT VAN HUIS IS.... - Verkocht

HENK POEDER.- Olieverf op Paneel.-   ALS DE KAT VAN HUIS IS.... kopen? Bied vanaf 185!

HENK POEDER.- Olieverf op Paneel.-   ALS DE KAT VAN HUIS IS.... kopen? Bied vanaf 185!HENK POEDER.- Olieverf op Paneel.-   ALS DE KAT VAN HUIS IS.... kopen? Bied vanaf 185!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij

HENK POEDER.

Geweldig leuk en zeer kleurrijk schilderij van deze bekende schilder.

Het humorvolle schilderij zit in een brede zwarte lijst, waardoor de kleuren nog beter uitkomen.

Olieverf op paneel.

Emaille oliekan met muisjes.

ALS DE KAT VAN HUIS IS.....

Afmetingen zwarte houten lijst: 53 cm. bij 53 cm.

Afmetingen paneel (beeld): 38 cm. bij 38 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Verzendkosten  15,- euro. ( binnen Nederland ) naar Belgie: 34,- euro. (tarief post.nl)

Hoewel ik het werk voor verzending, via postnl, goed zal verpakken aanvaard ik geen enkele aansprakelijkheid voor schade door het vervoer, of de vervoerder, ontstaan.

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  char
491 verkochte items
Alle items (0)