Henk Poeder - ijsvogel - Verkocht

Henk Poeder - ijsvogel  kopen? Bied vanaf 70!

Henk Poeder - ijsvogel  kopen? Bied vanaf 70!Henk Poeder - ijsvogel  kopen? Bied vanaf 70!Henk Poeder - ijsvogel  kopen? Bied vanaf 70!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf op paneel een ijsvogel , inspiratie was op de Blauwekamer  bij Rhenen.gesigneerd links onder H Poeder
mooi schilderij net in de vernis en nieuwe lijst gesigneerd h poeder
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  hpoeder
291 verkochte items
Alle items (4)
23 cm
28 cm
15 cm
20 cm