| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 2000 t/m Heden |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Paneel |
| Stijl | Impressionistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Conditie | |||||||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||||||
| Door H Poeder gemaakt geboren 1964 | |||||||||||||
| Transport | |||||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||||||||
| Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item | ||||||||||||