Leuk olieverf op paneel het schilderij zit in een oude antieke lijst kunstschilder is h poeder 64 zie ook het rkd in Denhaag (rijks kunst en documentatie) links onder gesigneerd h poeder .
Goed
Door Henk poeder gemaakt
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 24,00