Henk Poeder - Koeien - Verkocht

Henk Poeder - Koeien kopen? Bied vanaf 89!

Henk Poeder - Koeien kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Koeien kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Koeien kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Koeien kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Koeien kopen? Bied vanaf 89!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 26 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi koeien schilderij in de polder  gesigneerd h poeder gemaakt op paneel ,
Door h poeder gemaakt
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  hpoeder
291 verkochte items
Alle items (4)
35 cm
26 cm
30 cm
21 cm