Henk Poeder - Koolmezen van Henk Poeder, olieverf op paneel - Verkocht

Koolmezen van Henk Poeder, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 69!

Koolmezen van Henk Poeder, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 69!Koolmezen van Henk Poeder, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 69!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij

Zeer leuk schilderijtje van meerdere koolmezen aan een tak in de sneeuw.

Geschilderd door Henk Poeder.

Maten van het schilderij zijn 30cm bij 25cm.

Doe een goed bod en hij is van u.