Henk Poeder - Lieve heersbeestje

Henk Poeder - Lieve heersbeestje kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 67,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Lieve heersbeestje kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Lieve heersbeestje kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Lieve heersbeestje kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Lieve heersbeestje kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (8)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk schilderij van een lieveheersbeestje het symbool van zinloos geweld  gesigneerd h poeder verder spreekt het schilderijtje voor zich

Door h poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  hpoeder
FA. (8)

160 verkochte items
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm

Dit item is verkocht voor 67,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-08-2020 om 15:30
Eindtijd:06-08-2020 om 19:39

Biedingen (1):

Kees58
3 aug. / 22:13
€ 59