Henk Poeder - Muisje met zijn ezeltje - Verkocht

Henk Poeder - Muisje met zijn ezeltje kopen? Bied vanaf 49!

Henk Poeder - Muisje met zijn ezeltje kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisje met zijn ezeltje kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisje met zijn ezeltje kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisje met zijn ezeltje kopen? Bied vanaf 49!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerkSchilderij
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst22 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werkje van h poeder 1964muisje met zijn grote vriend het ezeltje
Door h poeder gemaakt
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  hpoeder
250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
26 cm
22 cm
18 cm
13 cm