Max Klinger - Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Dalem
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 17 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Ede, Nederland |
Starttijd | 23-3-2024 om 6:38 |
Eindtijd | 2-4-2024 om 21:20 |