Henk Poeder - Muisjes met bolderkar

Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!
Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Hardboard
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Erg leuk werk van H Peder muisjes in een bolderkar et schilderij is links onder gesigneerd H Poeder Het schilderij zit in een leuke oudere houten lijst en kan zo aan de muur
prachtig werk van Henk Poeder Nederlandse kunstschilder geboren 1964 Henk Poeder maakt stillevens Dieren , zeegezichten , landschappen en nog veel meer( info oa ook te vinder rijks kunst en documentaties in Denhaag(ook site rkd)
Gemaakt door Henk Poeder
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 40,00
Naar Nederland € 13,50

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  hpoeder
289 verkochte items
Alle items (4)
30 cm
24 cm
24 cm
18 cm