Henk Poeder - Muisjes - Verkocht

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 49!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Leuk olieverfje met 2 muisjes. Gesigneerd h poeder.Onderwerp is   I Will miss you  ik zal je missen  ze nemen afscheid verder kunt u het schilderijtje verder interpreteren natuurlijk
Door Henk poeder
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  hpoeder
252 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm