Henk Poeder - Muisjes - Verkocht

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!
Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grappig schilderijtje van muisjes aan het strand gesigneerd h poeder

Door Henk poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-07-2020 om 09:15
Eindtijd:26-07-2020 om 21:43
Mega2019
25 jul. / 23:09
€ 45