Henk Poeder - Muisjes - Verkocht

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!

Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 45!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Hardboard
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Grappig schilderijtje van muisjes aan het strand gesigneerd h poeder
Door Henk poeder gemaakt
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  hpoeder
250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm