Henk Poeder - Musjes - Verkocht

Henk Poeder - Musjes kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 90,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Musjes kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Musjes kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Musjes kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Musjes kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

203 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
Lijst26 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf door h poeder 64 betreft 3 huismussen op het prikkeldraad achter het huis ro gesigneerd h poeder

Door henk poeder

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

203 verkochte items
35 cm
26 cm
30 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 90,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-04-2020 om 11:49
Eindtijd:24-04-2020 om 21:07
scholekster
24 apr. / 08:30
€ 79