Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div
Omschrijving
Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk
Jaartal
2003
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Stijl
Modern
Onderwerp
Stilleven
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
48 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst
60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Een erg mooi stilleven met Vaasje met bloemen en Eieren en twee aardewerk Potten Maat met lijst is 60 bij 70 Gesigneerd en gedateerd H Poeder 2003
Lijst en schilderij verkeren in mooie staat .
Zeer Goed
Erg mooi stilleven
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huissen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 64,00