Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div

Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!
Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!Henk Poeder - Stilleven met Eieren en Vaasje met bloemen en div kopen? Bied vanaf 175!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2003
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een erg mooi stilleven met Vaasje met bloemen en  Eieren en twee aardewerk Potten
Maat met lijst is 60 bij 70
Gesigneerd en gedateerd H Poeder 2003

Lijst en schilderij verkeren in mooie staat .
Erg mooi stilleven
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huissen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Rockes
Lid sinds 2019
22 verkochte items
Alle items (1)
70 cm
60 cm
60 cm
48 cm