Henk Poeder - Strand gezicht

Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!
Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!Henk Poeder - Strand gezicht kopen? Bied vanaf 149!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig strand gezicht nabij Scheveningen een heerlijk weertje om naar het strand te gaan en de vlieger gaat mee , scheepjes op het water wat wil je nog meer het schilderij zit in een nette oudere witte lijst en rechts onder gesigneerd HPoeder  .H Poeder geb 1964  ( info rkd in Denhaag)
prachtig werk van Henk Poeder Nederlandse kunstschilder geboren 1964 Henk Poeder maakt stillevens Dieren , zeegezichten , landschappen en nog veel meer( info oa ook te vinder rijks kunst en documentaties in Denhaag(ook site rkd)
Door H Poeder gemaakt
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 40,00
Naar Nederland € 13,50

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  hpoeder
291 verkochte items
Alle items (4)
49 cm
39 cm
42 cm
32 cm