Prachtig strand gezicht nabij Scheveningen een heerlijk weertje om naar het strand te gaan en de vlieger gaat mee , scheepjes op het water wat wil je nog meer het schilderij zit in een nette oudere witte lijst en rechts onder gesigneerd HPoeder .H Poeder geb 1964 ( info rkd in Denhaag)
prachtig werk van Henk Poeder Nederlandse kunstschilder geboren 1964 Henk Poeder maakt stillevens Dieren , zeegezichten , landschappen en nog veel meer( info oa ook te vinder rijks kunst en documentaties in Denhaag(ook site rkd)
Goed
Door H Poeder gemaakt
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 24,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 24,50
Wereldwijd
€ 40,00
Naar Nederland
€ 13,50