Henk Poeder - Veertje - Verkocht

Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 73,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
Lijst20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk olieverf door h poeder gesigneerd links onder  schilderij betreft een veertje verder spreekt het schilderij voor zich .

Door henk poeder

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

202 verkochte items
25 cm
20 cm
20 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 73,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-04-2020 om 07:30
Eindtijd:20-04-2020 om 19:00
Marcdecrom
20 apr. / 10:58
€ 64