Henk Poeder - Veertje - Verkocht

Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 75,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 45!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 45!Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stilleven van een veertje gesigneerd h poeder links onder  verder spreekt het schilderijtje voor zich .

Door h poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

208 verkochte items
20 cm
15 cm
15 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 75,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2020 om 12:31
Eindtijd:31-07-2020 om 19:32
Biedingen (4)
Eva-Tine
31 jul. / 12:01
€ 66
Stefner
31 jul. / 12:01
€ 56
Eva-Tine
31 jul. / 12:01
€ 50
Stefner
30 jul. / 22:41
€ 45