Prachtig werk van H Poeder 1964 deze Europese vogel de putter is een veel geliefde vogel (ook in Nederland) over Henk poeder is info op te doen bij is het rkd in Denhaag . Gesigneerd rechts onder h poeder
Goed
Door h poeder gemaakt
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25