Prachtig schilderij van H Poeder 1964 betreft een Ijsvogel op tak schilderij is links onder gesigneerd h poeder (ook info te vinden op het RKD in Denhaag) (rijks kunst en documentaties in Denhaag)
Zeer Goed
Door h poeder gemaakt
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25