Prachtig olieverf op paneel een Ijsvogel op tak rechts onder gesigneerd h poeder Henk maskt veel schilderijen van vogels winterlandschappen stillevens veel van zijn werkinstructie vaak vrolijk ,dat wil de schilder ook graag mee geven info over Henk poeder is te vinden oa bij het rkd in Denhaag (site)
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00