Henk Poeder - Vogelnestje - Verkocht

Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
Lijst26 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi stilleven op paneel door h poeder bekijk het goed  en u zult zien dat het erg mooi is gesigneerd. Lo h poeder

Door h poeder

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

201 verkochte items
34 cm
26 cm
30 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-04-2020 om 07:30
Eindtijd:19-04-2020 om 22:16
karinmargot
13 apr. / 13:05
€ 99