Henk Poeder - Vogelnestje

Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!
Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!Henk Poeder - Vogelnestje kopen? Bied vanaf 240!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Super mooi werk van Henk Poeder geb 1964 betreft een vogelnestje met eitjes en dons veertjes het schilderij is links onder gesigneerd H Poeder .het schilderij zit in een zwarte ornament lijst en kan zo aan de muur .
prachtig werk van Henk Poeder Nederlandse kunstschilder geboren 1964 Henk Poeder maakt stillevens Dieren , zeegezichten , landschappen en nog veel meer( info oa ook te vinder rijks kunst en documentaties in Denhaag(ook site rkd)
Gemaakt door H Poeder
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 40,00
Naar Nederland € 13,50

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  hpoeder
292 verkochte items
Alle items (3)
47 cm
37 cm
40 cm
30 cm