Henk Poeder - Vogels - Verkocht

Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!

Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 76!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van Henk Poeder betreft twee witte kwikstaarten  olieverf gesigneerd H Poeder zie ook info rijks kunst en documentaties in Denhaag (ook site van rkd)
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  hpoeder
291 verkochte items
Alle items (4)
23 cm
23 cm
18 cm
18 cm