Henk Poeder - Winter - Verkocht

Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!

Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Winter kopen? Bied vanaf 59!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 22 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig polderlandschap van H Poeder info rijks kunst en documentatie Denhaag (rkd) betreft een winters polderlandschap met eenden bij een wak gesigneerd h poeder links onder
Door h poeder gemaakt
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  hpoeder
252 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
27 cm
22 cm
20 cm
15 cm