Henk Poeder - Ysvogel

Henk Poeder - Ysvogel kopen? Bied vanaf 59!

Henk Poeder - Ysvogel

Verkoopprijs: € 67,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Poeder - Ysvogel kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Ysvogel kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Ysvogel kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Ysvogel kopen? Bied vanaf 59!Henk Poeder - Ysvogel kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (8)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 11 cm (h x b)
Lijst24 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi olieverf van een ijsvogel gesigneerd h poeder. Links onder verder valt er niets aan toe te voegen  het is gewoon een mooi schilderijtje .

Door Henk poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  hpoeder
FA. (8)

160 verkochte items
19 cm
24 cm
11 cm
16 cm

Dit item is verkocht voor 67,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-01-2021 om 19:37
Eindtijd:12-01-2021 om 21:15

Biedingen (1):

hetom
12 jan. / 13:52
€ 59