Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel

Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: zonder titel kopen? Bied vanaf 599!
  • Henk Vierveijzer (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Acrylverf op paneel van Henk Viervijzer. Titel: Zonder titel. Afmetingen incl lijst: H103 x b83cm. Afmetingen voorstelling: H100 x b80cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Krachtige lijnen, heldere kleuren en groteske figuren. Het expressieve werk van Henk Vierveijzer komt recht op de toeschouwer af.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een koerier(Swift).

Henk Vierveijzer (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (704)
83 cm
103 cm
80 cm
100 cm