Henk Vierveijzer - Met het oog op... - Verkocht

Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!Henk Vierveijzer - Met het oog op... kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  IngridVolkersz

Lid sinds 2017
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Henk Vierveijzer (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekGiclée
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300

Een mooie digitale druk, een giclée , uitgevoerd door Drukkerij van den Boogaard te Oisterwijk
Dit is een rastervrije druk en geeft daardoor een perfecte weergave van het origineel, dat in olieverf op linnen is uitgevoerd
Eventueel kunnen wij ook het inlijsten verzorgen

Henk Vierveijzer (1950)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  IngridVolkersz

Lid sinds 2017
8 verkochte items
Giclée 1994 ARTA
68 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2020 om 12:12
Eindtijd:25-07-2020 om 19:08
hans44
25 jul. / 05:35
€ 20