Henny Flore - Corrosie - 1970 - Verkocht

Henny Flore - Corrosie - 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henny Flore - Corrosie - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Henny Flore - Corrosie - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Henny Flore - Corrosie - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Henny Flore - Corrosie - 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5330 verkochte items
Alle items van deze verkoper (296)
  • Henny Flore (1933)
TypeBeeld / Object
Jaartal1970
TechniekOverig
Afmetingen13 cm x 16 cm x 0.05 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd

Corrosie van Henny Flore uit 1970. Gemaakt van verf en metaal. Afmetingen werk: H13 x b16cm.  Het werk is niet gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Corrosie is de natuurlijke chemische aantasting van materialen doordat hun omgeving op ze inwerkt, in het bijzonder de aantasting van metalen door elektrochemische reacties. Door corrosie wordt zuiver metaal omgezet in (geoxideerd tot) een chemisch stabieler (minder reactief) metaaloxide. Aantasting van materiaal door puur mechanische (niet-chemische) invloeden zoals schuren, of breuk door een botsing of val, wordt niet als corrosie aangemerkt.

De bekendste soort corrosie is de aantasting van metaaloppervlakken, door reactie van het materiaal met in de lucht aanwezige zuurstof en water, waardoor bijvoorbeeld ijzer gaat roesten en koper groen uitslaat. Ook in een waterig milieu en bij hoge temperatuur kan corrosie optreden en kunnen keramische materialen en kunststoffen worden aangetast. Corrosie brengt veiligheidsrisico's (falen van dragende constructies) en grote kosten met zich mee.

In goede staat

Henny Flore (1933)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5330 verkochte items
16
13
0.05
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-11-2020 om 18:37
Eindtijd:10-11-2020 om 19:48
tgmsandfort
10 nov. / 19:38
€ 50