Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Polderlandschap met Vlaamse Hoeve, in zeer goede staat, olieverf op doek.
Henri Pauwels is een kunstschilder die zonder overdrijven qua creatief vakmanschap op gelijke voet staat als de Nederlander Breitner.
Zijn schilderijen zouden kunnen worden omschreven als een synthese van poëzie, optimisme en impressionisme. Dit schilderij dateert vermoedelijk uit de 60-er jaren.
Pauwels was een schilder van decoratieve landschappen, interieurs, zee- en Antwerpse havengezichten. Henry-Joseph is een poëtische, optimistische en met vlagen al te virtuose - maar ook oppervlakkige - postimpressionist die met een losse toets schilderde en een lumineus koloriet hanteerde.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Massenhoven, België |
Objectlocatie | Massenhoven, België |
Starttijd | 16-8-2019 om 17:02 |
Eindtijd | 4-9-2019 om 9:27 |