Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Potloodtekening van Henri Leeuw jr.
14x21 cm
In redelijke conditie, netjes geplakt op board en licht verkleurd.
Gesigneerd rechtsonder.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Bij aankoop van meerdere losse bladen kan ik de verzending combineren en blijven de kosten gelijk.
Starttijd | 16-5-2016 om 16:20 |
Eindtijd | 20-6-2016 om 12:14 |