Obe
  5. Obe

Obe

Lid sinds 2011 / Loosdrecht, Nederland

4 aangeboden items / 588 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Ernst Vijlbrief - Bloemen - ca. 1980 kopen? Bied vanaf 75!
Ernst Vijlbrief - Bloemen - ca. 1980

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

TechniekAquarel
Afmetingen148 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hens de Jong - Olieverf uit 1966 (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Hens de Jong - Olieverf uit 1966 (groot)

Geplaatst doorObe

Jaartal1966
Afmetingen101 cm x 151 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Gouache 'désert aride' uit 1965 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Montyn - Gouache 'désert aride' uit 1965

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Empel - Abstracte compositie 1961 kopen? Bied vanaf 245!
Jan van Empel - Abstracte compositie 1961

Geplaatst doorObe

Afmetingen68 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst