Vier etsen van Henri Quittelier(1884-1980). Deze Belgische kunstenaar had zijn opleiding in Brussel, heeft in de Eerste Wereldoorlog gediend en heeft daar o.a. Claude Monet leren kennen. Op de laatste foto staat best wat interessante info. Alle vier de etsen zijn keurig ingelijst. Helaas niet met ontspiegeld glas, vandaar de spiegeling in de foto’s. Foto’s doen geen recht aan de vier werken. Twee er van hebben een jaartal(57 en 70).
Goed
Geen beschadigingen. Helaas geen ontspiegeld glas.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00