Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd

Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 142,00

Andere items

Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

  • Openingsbod € 50
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

  • Openingsbod € 75
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

  • Openingsbod € 2000
Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Henri Savrij - Haarlems impressionist - olieverf - "aan het strand bij Katwijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Henri Savrij (1871-1942)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Hendrik Martinus Frederik George Savrij (‘Henri’);' geb. Haarlem 13 december 1871, overl. Haarlem 30 november 1942.

    Signeerde: H. M. Savry. Woonde en werkte aldaar, ook in de omgeving van Alkmaar en Zuid-Limburg. Leerling van zijn vader Hendrik Savrij, vormde zich verder zelf.

    Schilderde landschappen, bij voorkeur met vee. Gaf les aan J. A. C. de Jonge. Was lid van ‘Arti et Amicitiae’ te Amsterdam.

    Tentoonstellingen Rotterdam 1891, Amsterdam 1892, Arnhem 1890 en 1893. Den Haag 1893 en Maastricht 1890: een bosgezicht; achter Elshout bij Haarlem; bij het water: in het duin; een koolveld; diverse landschappen met vee. Haags Gemeentemuseum: koeien in de weide. Frans Halsmuseum Haarlem: duinlandschap bij sneeuw.

    Luns: Lurasco; Mak van Waay; Plasschaert; Van Hall II.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Dit item is verkocht voor 142,00

Starttijd:31-10-2019 om 21:32
Eindtijd:10-11-2019 om 21:41

Biedingen (21):

Jessicatat
10 nov. / 21:35
€ 142
Anger
10 nov. / 21:31
€ 132
Jessicatat
10 nov. / 21:25
€ 122
Anger
10 nov. / 21:20
€ 112
Jessicatat
10 nov. / 21:14
€ 102
lokunst
10 nov. / 21:13
€ 92
Jessicatat
10 nov. / 21:13
€ 90
Jessicatat
10 nov. / 21:12
€ 82
lokunst
10 nov. / 21:11
€ 72
Braamberg
10 nov. / 21:11
€ 72
lokunst
10 nov. / 21:10
€ 62
Braamberg
10 nov. / 21:10
€ 52
D-Art
10 nov. / 21:10
€ 47
Jessicatat
10 nov. / 21:05
€ 42
Anger
10 nov. / 20:23
€ 37
JVisser
10 nov. / 20:23
€ 32
Anger
10 nov. / 20:23
€ 30
JVisser
10 nov. / 10:00
€ 25
Braamberg
1 nov. / 14:48
€ 20
bavaff
31 okt. / 22:13
€ 15
Braamberg
31 okt. / 21:58
€ 10