Henri Titselaar - Henri Titselaar: Tekening, Naakt - Verkocht

Henri Titselaar - Henri Titselaar: Tekening, Naakt kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 75,00

Henri Titselaar - Henri Titselaar: Tekening, Naakt kopen? Bied vanaf 60!Henri Titselaar - Henri Titselaar: Tekening, Naakt kopen? Bied vanaf 60!Henri Titselaar - Henri Titselaar: Tekening, Naakt kopen? Bied vanaf 60!Henri Titselaar - Henri Titselaar: Tekening, Naakt kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Henri Titselaar (1917-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 28 cm (h x b)
Lijst64 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Naakt

Gesigneerd: rechtsonder

Afmetingen werk: 28/37 cm

Afmetingen geheel: 50/64 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Tekening (houtskool/potlood)

Oplage: Origineel

Conditie: Werk is in perfecte staat.

Henri Titselaar (1917-2013)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
50 cm
64 cm
28 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:22-01-2019 om 15:40
Eindtijd:04-02-2019 om 20:16
Biedingen (3)
Ambiorix
04 feb. / 09:41
€ 75
Anoeska55
04 feb. / 09:41
€ 70
Ambiorix
31 jan. / 12:41
€ 60