Henri André Bouvrié, Franse schilder en graficus geboren in Vertus (Marne) in 1896 en overleden in 1973 in Soissons (Picardië). Hij was leerling van Emile Humblot (schilderen) en Leon Salles (grafiek). Hij was lid van de Vereniging van Franse Kunstenaars.
Hij heeft vele stadsgezichten, landschappen en maritieme werken gemaakt. Het straatleven van Parijs heeft hij in vele werken vastgelegd. Daarnaast was één van zijn specialiteiten het maken van aquarellen. Hij was dan ook een vermaard Frans aquarellist.
Op éen van zijn reizen naar het zuiden van Frankrijk heeft hij deze prachtige aquarel gemaakt van een zeilboot die de haven binnenvaart. Werkelijk een topstuk!
Henri André Bouvrie
Zeilboot
Aquarel
Afmetingen, lijst: 35 cm x 41 cm
Afmetingen, aquarel: 21 cm x 25,5 cm
Ca 1945
Gesigneerd
Mooie en verzorgde lijst
Uniek en gaaf