Herman Brood - Zeefdruk - titel: All Stars - Beperkte oplage genummerd 155/250 - nieuw professioneel ingelijst - gesigneerd in de druk - herkomst: voormalige kunstuitleen IQ in Zwolle - afmeting: 82,5 x 72,5 cm
Herman Brood (1946-2001) was in alles een rasartiest. In zijn muziek, gedichten en vooral zijn schilderijen en zeefdrukken. Brood werkte vol overgave, stort zich met penselen, verf en spuitbussen steeds opnieuw in een hallucinerend avontuur waaruit hij onveranderd als winnaar tevoorschijn kwam. Uit zijn werk spreekt een enorme gedrevenheid die hij dankzij zijn perfecte beheersing van de techniek op een briljante manier wist om te zetten in vorm en kleur. De grote belangstelling voor zijn werk betekende voor Herman Brood een geweldige stimulans.