Herman Brood - Cruise. Mét certificaat Brood Erven. Zeer mooie kleuren

Herman Brood - Cruise. Mét certificaat Brood Erven. Zeer mooie kleuren kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Cruise. Mét certificaat Brood Erven. Zeer mooie kleuren kopen? Bied vanaf 400!Herman Brood - Cruise. Mét certificaat Brood Erven. Zeer mooie kleuren kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
137 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 59 cm (h x b)
Lijst88 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/150
HERMAN BROOD 1998 ZEEFDRUK ‘DE CRUISE’ GESIGNEERD MET CERTIFICAAT ERVEN BROOD. DIT IS NUMMER 9 VAN 150. NIEUWE LIJST 87 X 88 CM.

zeefdruk in mooie staat. Nieuwe lijst!

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88) Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
137 verkochte items
87 cm
88 cm
59 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-08-2020 om 10:22
Eindtijd:09-08-2020 om 22:31

Biedingen (1):

Ra999
8 aug. / 14:08
€ 400