FA. (1)

Herman Brood - De para wordt heftig

Herman Brood - De para wordt heftig kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood - De para wordt heftig kopen? Bied vanaf 395!Herman Brood - De para wordt heftig kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal2000
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
Lijst72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren

Zeldzame zeefdruk op doek uit de nadagen van  rock and roll-junkie Hermanus Brood met  baklijst. Er zijn meer zeefdrukken op doek van Herman verschenen  na zijn dood dan tijdens zijn leven. Dit is er één , in zeer lage oplage van 15 exemplaren. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(81)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
87 cm
72 cm
85 cm
70 cm
Sluit over 3d 3u 0m 37s
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:11-05-2022 om 10:09
Eindtijd:23-05-2022 om 22:52